هزاران وکتور نقوش اسلامی نشر نرم افزار سینا

 

توضیحات

این مجموعه شامل هزاران طرح وکتور با پسوند EPS و Ai ، قابل ویرایش در Photoshop ,CorelDRAW وIllustrator می باشد. این محصول، مجموعه ای بی نظیر از طرح ها را با کیفیت مناسب در اختیار شما قرار می دهد.مجموعه ای که هر گرافیست به آن نیاز دارد.

بیش از هزاران فایل وکتور برای هر سلیقه ای

شماره شناسه اثر۰۴۳۸۸۹-۰۰۲۲-۶

در سیستم‌های کامپیوتری به طور کلی دو نوع تصویر تعریف شده است: تصاویر پیکسلی و وکتور یا بُرداری. تصاویر پیکسلی همان تصاویر رایجی هستند که با دوربین دیجیتال از یک صحنه طبیعی گرفته شده‌اند. اما تصاویر بُرداری یا وکتور کاربردهای زیادی در طراحی آرم‌ها و لوگوها، طراحی متن‌های گرافیکی، طراحی آیکون‌ها و طراحی شکل‌ها و ابزارها در گرافیک کامپیوتری دارند. مجموعه‌ی وکتور و نقوش اسلامی محصولی از نشر دنیای نرم افزار سینا است که شامل هزاران طرح وکتور با پسوند EPS و Ai می‌شود. این طرح‌ها قابلیت ویرایش در Photoshop ، CorelDRAW و Illustrator را هم دارند.

مجتویات این مجموعه:

انواع وکتور کودکان، گل و گیاه، کتاب، لوگو و آرم، کارت ویزیت، نقوش اسلامی، کتیبه‌های طرح‌های چینی و … با کیفیتی مناسب خواهید بود. این محصول، مجموعه‌ای بی نظیر از طرح‌ها را با کیفیت  مناسب در اختیار شما قرار می دهد و با دارا بودن بیش از هزاران فایل وکتور برای هر سلیقه‌ای می‌تواند نیاز هر گرافیستی را برطرف کند. مجموعه‌ی وکتور و نقوش اسلامی در قالب دو حلقه دی‌وی‌دی منتشر شده و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

توضیحات تکمیلی:

ناشر موسسه فرهنگی لوح گسترش دنیای نرم افزار سینا
شامل هزاران طرح وکتور با پسوند EPS و Ai

قابلیت ویرایش در CorelDRAW، Photoshop و lllustrator

دارای انواع وکتور کودکان، گل و گیاه، کتاب، لوگو و آرم، کارت ویزیت، نقوش اسلامی، کتیبه‌های طرح‌های چینی و غیره